Organizator: Grupa MTP

Bilety

Podziel się

Bilety na targi Smart Expo są już dostępne w sprzedaży! Wszystkie wejściówki znajdziesz na stronie ToBilet.pl. Szczegółowe informacje poniżej:

Jedyne miejsce, w którym możesz zakupić bilety na Smart Expo:

>>> Przejdź na stronę ToBilet.pl i wybierz najlepszą wejściówkę dla siebie <<<

Ceny biletów prezentują się następująco:

E-Bilet VIP Day 20.11.2020 - 140 zł

E-Bilet jednorazowy 21.11.2020 - 39 zł

E-Bilet jednorazowy 22.11.2020 - 33 zł

*ceny biletów nie zawierają opłaty manipulacyjnej doliczanej przez ToBilet.pl

Ważne: wszystkie powyższe bilety upoważniają do udziału w targach Poznań Game Arena!

Chcąc odwiedzić targi Smart Expo możesz wybrać spośród trzech różnych wejściówek. Jeżeli zastanawiasz się, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia, to poniższy tekst jest dla Ciebie! Mamy nadzieję, że ułatwi Tobie podjęcie decyzji.

E-Bilet VIP Day 20.11.2020

Bilet na VIP Day to szansa na swobodniejsze zwiedzenie ekspozycji. Dotyczy to zarówno targów Smart Expo jak i Poznań Game Arena. Dzięki niższej frekwencji zyskujesz większą szansę na wypróbowanie wszystkich atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie tego dnia. 

E-Bilet jednorazowy 21.11.2020 oraz E-Bilet jednorazowy 22.11.2020

Choć nieznacznie różnią się ceną, zapewnią dostęp do podobnej ekspozycji. To również te same atrakcje, jakie będzie mogli zobaczyć dzień wcześniej podczas VIP Day. Skąd zatem różnica? Jak wspomnieliśmy wyżej sobota i niedziela cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. To sprawia, że dostęp do niektórych stoisk może być trudniejszy. Jeżeli zatem nie lubisz tłoku, zdecydowanie zachęcamy Cię do wyboru biletu na VIP Day. Jeśli nie, śmiało możesz sięgnąć po wejściówkę na 10 lub 11 października.