Organizator: Grupa MTP

Zakres tematyczny

Podziel się

Smart Expo to bogata ekspozycja, związana z szeroko rozumianymi nowymi technologiami. Poniżej możesz sprawdzić, jakie tematy zostaną poruszone podczas nadchodzącej edycji targów.

Smart Home 

Jedną z głównych stref, jakie możesz zobaczyć na targach Smart Expo jest wystawa poświęcona inteligentnym urządzeniom, które możesz wykorzystać w domowym użytku. Smart Home to przede wszystkim innowacyjne urządzenia i oprogramowanie, które potrafią zamienić tradycyjne sprzęty w technologie na miarę XXI wieku. Zobacz, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą zmienić Twoje "cztery ściany". Przekonaj, jak to jest sterować domem, będąc daleko poza miejscem zamieszkania. 

Rozrywka multimedialna 

Podobnie jak Ty lubimy spędzać wolny czas, korzystając z najnowszych gadżetów. Konsole, drony, sprzęt gamingowy - to wszystko możesz przetestować na targach Smart Expo. Przenieś się w świat wirtualnej rozrywki, dzięki bogatej ofercie przygotowanej przez naszych wystawców. 

Gadżety sportowe

Jeśli uwielbiasz sport i aktywny wypoczynek, sprawdź najnowsze urządzenia wspierające trening i rekreację, które każdy sportowy geek powinien mieć przy sobie. Popraw dzięki nim swoje wyniki. Bądź szybszy, silniejszy oraz zdrowszy. 

Smart City 

Przyjdź i przekonaj się, jak niebawem może wyglądać Twoja najbliższa okolica. Zobacz, w jaki sposób miasta stają bardziej inteligentne i interaktywne. Myślisz, że tylko duże miasta mogą być smart? Nic bardziej mylnego. Na Smart Expo przekonasz się, że nawet małe miejscowości mogą wdrażać nowoczesne rozwiązania, których mogą pozazdrościć zdecydowanie większe aglomeracje. 

Start-up

Polacy to bardzo przedsiębiorczy naród. Nic więc dziwnego, że na naszym rynku nie brakuje odważnych i innowacyjnych projektów, które mają podbić świat. W tej strefie poznasz bliższej twórców nowych technologii, z których będziemy korzystać w niedalekiej przyszłości.